4yOursMt2-Forum
Bun venit pe 4yOursMt2-Forum!
Sper ca vei ramane cat mai mult timp pe server
Aici poti face o plangere anumitor conturi

Poti cere si un unban la cont
Si multe altele! Have Fun!


Forum by [Own]VeGaS & Deluxe !
~~~~~~~~~~~~4yOursMt2~~~~~~~~~~
4yOursMt2-Forum
Bun venit pe 4yOursMt2-Forum!
Sper ca vei ramane cat mai mult timp pe server
Aici poti face o plangere anumitor conturi

Poti cere si un unban la cont
Si multe altele! Have Fun!


Forum by [Own]VeGaS & Deluxe !
~~~~~~~~~~~~4yOursMt2~~~~~~~~~~
4yOursMt2-Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


~~Totul pentru 4yOursMt2~~
 
Home4YourMt2-PortalLatest imagesSearchRegisterLog in
Dati un vot!!
topofgames.com

 

 Bug pe contu lui sormea vreau sal scoateti ca cand intra pe caracter afara out

Go down 
4 posters
AuthorMessage
shilmes123
Membre
Membre



Posts : 3
Join date : 11/02/2011

Bug pe contu lui sormea vreau sal scoateti ca cand intra pe caracter afara out Empty
PostSubject: Bug pe contu lui sormea vreau sal scoateti ca cand intra pe caracter afara out   Bug pe contu lui sormea vreau sal scoateti ca cand intra pe caracter afara out EmptySat Feb 12, 2011 2:36 am

Mda daca puteti face cv sami Spuneti id de mess Robert_smecherul90 si atat un mesaj
Back to top Go down
InimioalLa
Moderator
Moderator
InimioalLa


Posts : 107
Join date : 11/02/2011

Bug pe contu lui sormea vreau sal scoateti ca cand intra pe caracter afara out Empty
PostSubject: Re: Bug pe contu lui sormea vreau sal scoateti ca cand intra pe caracter afara out   Bug pe contu lui sormea vreau sal scoateti ca cand intra pe caracter afara out EmptySat Feb 12, 2011 2:44 am

Da datorita ca va teleportati pe cal! un sfat nu mai faceti asta si daca vrei sa repari cand intra apasa ctrl h si dupa o zi iti va merge
Back to top Go down
MaNoWaR
Membre
Membre



Posts : 9
Join date : 12/02/2011

Bug pe contu lui sormea vreau sal scoateti ca cand intra pe caracter afara out Empty
PostSubject: Re: Bug pe contu lui sormea vreau sal scoateti ca cand intra pe caracter afara out   Bug pe contu lui sormea vreau sal scoateti ca cand intra pe caracter afara out EmptySat Feb 12, 2011 2:49 am

si eu am acelasi bug:(( de o ora incerc sa ma conenctez:|
Back to top Go down
InimioalLa
Moderator
Moderator
InimioalLa


Posts : 107
Join date : 11/02/2011

Bug pe contu lui sormea vreau sal scoateti ca cand intra pe caracter afara out Empty
PostSubject: Re: Bug pe contu lui sormea vreau sal scoateti ca cand intra pe caracter afara out   Bug pe contu lui sormea vreau sal scoateti ca cand intra pe caracter afara out EmptySat Feb 12, 2011 2:50 am

incercati sa dati in contiunu ctrl + h
Back to top Go down
eduard13
Moderator
Moderator



Posts : 52
Join date : 09/02/2011

Bug pe contu lui sormea vreau sal scoateti ca cand intra pe caracter afara out Empty
PostSubject: Re: Bug pe contu lui sormea vreau sal scoateti ca cand intra pe caracter afara out   Bug pe contu lui sormea vreau sal scoateti ca cand intra pe caracter afara out EmptySat Feb 12, 2011 10:15 am

inimioalla eu nu cred k are calu nici o legatura cu asta Smile) eu stau pe loc fara sa ma teleportez cu calu sau sa fac duel ...si ma scoate Very Happy nare asta nici o legatura Very Happy sfatul meu e sa downloadati noul client k asa face de la vechiul client Wink
Back to top Go down
InimioalLa
Moderator
Moderator
InimioalLa


Posts : 107
Join date : 11/02/2011

Bug pe contu lui sormea vreau sal scoateti ca cand intra pe caracter afara out Empty
PostSubject: Re: Bug pe contu lui sormea vreau sal scoateti ca cand intra pe caracter afara out   Bug pe contu lui sormea vreau sal scoateti ca cand intra pe caracter afara out EmptySat Feb 12, 2011 11:21 am

in primul rand uitate ce a zis el nu apuca sa ii intre nici macar la caracter si app citeste inainte sa raspunzi;)!
Back to top Go down
Sponsored content





Bug pe contu lui sormea vreau sal scoateti ca cand intra pe caracter afara out Empty
PostSubject: Re: Bug pe contu lui sormea vreau sal scoateti ca cand intra pe caracter afara out   Bug pe contu lui sormea vreau sal scoateti ca cand intra pe caracter afara out Empty

Back to top Go down
 
Bug pe contu lui sormea vreau sal scoateti ca cand intra pe caracter afara out
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» CARACTER BLOCAT

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
4yOursMt2-Forum :: Plangeri-
Jump to: