4yOursMt2-Forum
Bun venit pe 4yOursMt2-Forum!
Sper ca vei ramane cat mai mult timp pe server
Aici poti face o plangere anumitor conturi

Poti cere si un unban la cont
Si multe altele! Have Fun!


Forum by [Own]VeGaS & Deluxe !
~~~~~~~~~~~~4yOursMt2~~~~~~~~~~
4yOursMt2-Forum
Bun venit pe 4yOursMt2-Forum!
Sper ca vei ramane cat mai mult timp pe server
Aici poti face o plangere anumitor conturi

Poti cere si un unban la cont
Si multe altele! Have Fun!


Forum by [Own]VeGaS & Deluxe !
~~~~~~~~~~~~4yOursMt2~~~~~~~~~~
4yOursMt2-Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


~~Totul pentru 4yOursMt2~~
 
Home4YourMt2-PortalLatest imagesSearchRegisterLog in
Dati un vot!!
topofgames.com

 

 Salut!!!PLZZ URGENT X(XX(X(X(

Go down 
+2
deluxe
Chucky12
6 posters
AuthorMessage
Chucky12
Membre
Membre



Posts : 15
Join date : 08/02/2011

Salut!!!PLZZ URGENT X(XX(X(X( Empty
PostSubject: Salut!!!PLZZ URGENT X(XX(X(X(   Salut!!!PLZZ URGENT X(XX(X(X( EmptyTue Feb 08, 2011 10:12 am

Salut.Ma numesc Andrei ,vreau sa va spun ca nu am mai intra de 2 zile pe cont si acu la ora 7:10 seara mi-au disparut itemel de pe mine NeutralNeutral:|X(X( Nu inteleg cum..nimeni nu imi stia parola nimica.. Am lvl 90 Numele caracterului meu este Chucky12 !!!Va rog GM Ajutama te rog eu..am muncit mult la caracteru ala si pentru acele iteme !X( ..Va rog eu mult ...X(X(
Back to top Go down
deluxe
Adminnistrator 4yOursMt2
Adminnistrator 4yOursMt2
deluxe


Posts : 13
Join date : 26/01/2011

Salut!!!PLZZ URGENT X(XX(X(X( Empty
PostSubject: da   Salut!!!PLZZ URGENT X(XX(X(X( EmptyTue Feb 08, 2011 10:54 am

-te vom ajuta da ne trebuie dovezi : Wink dane un replay cu o poza ceva
Back to top Go down
http://193.84.64.189/
Chucky12
Membre
Membre



Posts : 15
Join date : 08/02/2011

Salut!!!PLZZ URGENT X(XX(X(X( Empty
PostSubject: Re: Salut!!!PLZZ URGENT X(XX(X(X(   Salut!!!PLZZ URGENT X(XX(X(X( EmptyTue Feb 08, 2011 11:03 am

acum pun o poza..
Back to top Go down
Chucky12
Membre
Membre



Posts : 15
Join date : 08/02/2011

Salut!!!PLZZ URGENT X(XX(X(X( Empty
PostSubject: iutati   Salut!!!PLZZ URGENT X(XX(X(X( EmptyTue Feb 08, 2011 11:18 am

Iutati aici http://d01.megashares.com/dl/e840fe7/iute.png Iteme care mi-au disparut sunt king cu 3 pietre +8 (vitalitati,protectie si eschivei) colier de 54 +7 coif de 21 +8 divina +9 cu 3 pietre +8(anti-war fatala si patrunderii) papuci de 59 +6 bratara de 54+5 si cericei lvl 34 +9!!Va rog eu..am dovada ..intrebatiipe prieteni mei + ca am facut si nunta acu 2 zile ..intrebatii sa va zica..va rog mult am muncit foarte mult la acest cont...X(
Back to top Go down
Chucky12
Membre
Membre



Posts : 15
Join date : 08/02/2011

Salut!!!PLZZ URGENT X(XX(X(X( Empty
PostSubject: Re: Salut!!!PLZZ URGENT X(XX(X(X(   Salut!!!PLZZ URGENT X(XX(X(X( EmptyTue Feb 08, 2011 11:30 am

hai frate ma puteti ajuta ??Neutral
Back to top Go down
deluxe
Adminnistrator 4yOursMt2
Adminnistrator 4yOursMt2
deluxe


Posts : 13
Join date : 26/01/2011

Salut!!!PLZZ URGENT X(XX(X(X( Empty
PostSubject: da   Salut!!!PLZZ URGENT X(XX(X(X( EmptyTue Feb 08, 2011 11:33 am

te vom ajuta cum putem da problema e urmatoarea:
-de unde stim ca nu ai pus itemele pe alt
!!
Back to top Go down
http://193.84.64.189/
Chucky12
Membre
Membre



Posts : 15
Join date : 08/02/2011

Salut!!!PLZZ URGENT X(XX(X(X( Empty
PostSubject: Re: Salut!!!PLZZ URGENT X(XX(X(X(   Salut!!!PLZZ URGENT X(XX(X(X( EmptyTue Feb 08, 2011 11:38 am

nu am omule X( doamne? ma crezi atat de tampit ?Frate nu am credetima ma....incercati toate conturile posibile Neutral ce naiba..sti cat de mult am muncit eu ?pentru itemele alea? o gramada...X( intrebatii frate pe prietenii mei sa vedeti ca nu mint...va rog mult credetima ca nu sunt atat de tampit..X(
Back to top Go down
deluxe
Adminnistrator 4yOursMt2
Adminnistrator 4yOursMt2
deluxe


Posts : 13
Join date : 26/01/2011

Salut!!!PLZZ URGENT X(XX(X(X( Empty
PostSubject: 1   Salut!!!PLZZ URGENT X(XX(X(X( EmptyTue Feb 08, 2011 11:42 am

o sa facem tot posibilul Smile
Back to top Go down
http://193.84.64.189/
Chucky12
Membre
Membre



Posts : 15
Join date : 08/02/2011

Salut!!!PLZZ URGENT X(XX(X(X( Empty
PostSubject: Re: Salut!!!PLZZ URGENT X(XX(X(X(   Salut!!!PLZZ URGENT X(XX(X(X( EmptyTue Feb 08, 2011 11:42 am

dak vreti va dau si datele de la cont...sa vedeti ...X(X(adica oricum le stiti...dar va zic ID de la cont este Chucky12
Back to top Go down
Chucky12
Membre
Membre



Posts : 15
Join date : 08/02/2011

Salut!!!PLZZ URGENT X(XX(X(X( Empty
PostSubject: Re: Salut!!!PLZZ URGENT X(XX(X(X(   Salut!!!PLZZ URGENT X(XX(X(X( EmptyTue Feb 08, 2011 11:43 am

multumesc mult..sper sa faceti tot posibilul sa ma ajutati, va rog eu...Smile
Back to top Go down
Chucky12
Membre
Membre



Posts : 15
Join date : 08/02/2011

Salut!!!PLZZ URGENT X(XX(X(X( Empty
PostSubject: Re: Salut!!!PLZZ URGENT X(XX(X(X(   Salut!!!PLZZ URGENT X(XX(X(X( EmptyTue Feb 08, 2011 12:22 pm

nu va suparati ?dar ati facut ceva in privinta contului meu?
Back to top Go down
deluxe
Adminnistrator 4yOursMt2
Adminnistrator 4yOursMt2
deluxe


Posts : 13
Join date : 26/01/2011

Salut!!!PLZZ URGENT X(XX(X(X( Empty
PostSubject: d   Salut!!!PLZZ URGENT X(XX(X(X( EmptyTue Feb 08, 2011 12:41 pm

maine la ora asta vom avea raspuns
Back to top Go down
http://193.84.64.189/
eduard13
Moderator
Moderator



Posts : 52
Join date : 09/02/2011

Salut!!!PLZZ URGENT X(XX(X(X( Empty
PostSubject: scz k ma bag    Salut!!!PLZZ URGENT X(XX(X(X( EmptyWed Feb 09, 2011 1:24 am

scuze k ma bag dar chucky am un sfat in legatura cu topicurile Very Happy e un buton mai in dreapta unde scrie EDIT dai ackolo si editeaza ce-ai scris si intreaba akolo nu mai face atatea posturi k nu e chat Smile Wink
Back to top Go down
LightError
Membre
Membre



Posts : 3
Join date : 09/02/2011

Salut!!!PLZZ URGENT X(XX(X(X( Empty
PostSubject: SCZ CA MA BAG SI EU   Salut!!!PLZZ URGENT X(XX(X(X( EmptyWed Feb 09, 2011 1:30 am

Chucky12 ai putea ajuta adminu prin cateva informatii, gandestete cine ti-ar putea lua itemele, pe cn "suspectezi" si DC acea persoana, ai putea deasemenea sa ii spui o data precisa a king-ul sau armei eventual cand le-ai facut ca sa le gaseasca mai usor verificand in baza de date cand i-ai dat + si multe altele...gandestete si inca odata SCZ CA MA BAG Wink
Back to top Go down
Chucky12
Membre
Membre



Posts : 15
Join date : 08/02/2011

Salut!!!PLZZ URGENT X(XX(X(X( Empty
PostSubject: Re: Salut!!!PLZZ URGENT X(XX(X(X(   Salut!!!PLZZ URGENT X(XX(X(X( EmptyWed Feb 09, 2011 10:09 am

mane sincer? nu suspectez pe nimeni deoarece nu ar avea cum sa imi intre in cont ...numi stie absolut nimeni parola si numele...si joc cam de 1 saptaman chiar 2....problema urmatoare este ca nu stiu cum naiba mi-au disparut itemele :|si vreau sa ma ajutati sa imi dati...pt ca am muncit enorm pt acel king si itemele acelea....trebuie sa ma credeti..nu aveam poza cu caracteru meu..dar puteti sa i iintrebati pe prietenii mei de pe metin sa ii intrebati + ca am facut si eu nuntaa si sunt persoane de fata...va rog eu mult ...ajutatima ...
Back to top Go down
Chucky12
Membre
Membre



Posts : 15
Join date : 08/02/2011

Salut!!!PLZZ URGENT X(XX(X(X( Empty
PostSubject: Re: Salut!!!PLZZ URGENT X(XX(X(X(   Salut!!!PLZZ URGENT X(XX(X(X( EmptyWed Feb 09, 2011 10:14 am

eu acum ce naiba fac frate?ca alt cont nu mai imi fac..ca sa fac eu rost de acele iteme..am stat o gramada...X(punetiva in locu meu fara sa fiti gm..jucati normal sa vedeti cat de greu faci rost..:(va rog eu frumos...am muncit mult la acele iteme ....
Back to top Go down
Sn4pShoT
Membre
Membre



Posts : 3
Join date : 09/02/2011

Salut!!!PLZZ URGENT X(XX(X(X( Empty
PostSubject: Disparitia itemelor   Salut!!!PLZZ URGENT X(XX(X(X( EmptyWed Feb 09, 2011 10:22 pm

Iti zic eu dc tiau disparut itemele.... se intampla cand se inchide sau restarteaza serveru iar tu esti inca pe cont .. am mai patito si eu asa ca GM ar fi frumos din partea ta sa ne anunti sa iesim de pe server inainte de un restart sau shutdown ca nu mori 5 min pana intri insa noi muncim ore la iteme.. Razz Shocked .
Back to top Go down
eduard13
Moderator
Moderator



Posts : 52
Join date : 09/02/2011

Salut!!!PLZZ URGENT X(XX(X(X( Empty
PostSubject: Re: Salut!!!PLZZ URGENT X(XX(X(X(   Salut!!!PLZZ URGENT X(XX(X(X( EmptyThu Feb 10, 2011 1:17 am

eu nu cred k GM nu a anuntat inainte de reboot Smile pe toate sv-rele am vaz k se anunta inainte de reboot Razz dar unii sunt shop si nu sunt la pc si probabil nu vad mesajul...asa k nare cum sa iasa Razz Very Happy parerea mea
Back to top Go down
Chucky12
Membre
Membre



Posts : 15
Join date : 08/02/2011

Salut!!!PLZZ URGENT X(XX(X(X( Empty
PostSubject: Re: Salut!!!PLZZ URGENT X(XX(X(X(   Salut!!!PLZZ URGENT X(XX(X(X( EmptyThu Feb 10, 2011 1:36 am

frate acum sa imi dea un GM itemele inapoiX(...ca nu mai pot face rost de altele..erau super bune...X()
Back to top Go down
deluxe
Adminnistrator 4yOursMt2
Adminnistrator 4yOursMt2
deluxe


Posts : 13
Join date : 26/01/2011

Salut!!!PLZZ URGENT X(XX(X(X( Empty
PostSubject: ------------------------   Salut!!!PLZZ URGENT X(XX(X(X( EmptyThu Feb 10, 2011 2:34 am

nu a fost reboot nmk nu avem de unde sa stim dak nu ai mutat u itemele pe un alt cont
Back to top Go down
http://193.84.64.189/
Chucky12
Membre
Membre



Posts : 15
Join date : 08/02/2011

Salut!!!PLZZ URGENT X(XX(X(X( Empty
PostSubject: Re: Salut!!!PLZZ URGENT X(XX(X(X(   Salut!!!PLZZ URGENT X(XX(X(X( EmptyThu Feb 10, 2011 10:40 am

7ba frate va bateti joc de mine ma?NU INTELEGETI BCA NU MAI AM ITEMELE CE NAIBA BA!!!DATIMI BA ITEMLE INAPOI :|x(
Back to top Go down
Chucky12
Membre
Membre



Posts : 15
Join date : 08/02/2011

Salut!!!PLZZ URGENT X(XX(X(X( Empty
PostSubject: Re: Salut!!!PLZZ URGENT X(XX(X(X(   Salut!!!PLZZ URGENT X(XX(X(X( EmptyThu Feb 10, 2011 10:41 am

NU AM MUTAT OMULE NICI UN ITEM!!!x( CONTROLEAZA TOATE CONTURILE SA VEZI ..CE NAIBA FRATEAm muncit pt itemel alea..doamne ce oamneni ma..
Back to top Go down
InimioalLa
Moderator
Moderator
InimioalLa


Posts : 107
Join date : 11/02/2011

Salut!!!PLZZ URGENT X(XX(X(X( Empty
PostSubject: Re: Salut!!!PLZZ URGENT X(XX(X(X(   Salut!!!PLZZ URGENT X(XX(X(X( EmptySat Feb 12, 2011 2:50 am

Daca nu ai dovada ca ai avut acele iteme asta e nu te poate ajuta.
Back to top Go down
Chucky12
Membre
Membre



Posts : 15
Join date : 08/02/2011

Salut!!!PLZZ URGENT X(XX(X(X( Empty
PostSubject: Re: Salut!!!PLZZ URGENT X(XX(X(X(   Salut!!!PLZZ URGENT X(XX(X(X( EmptySat Feb 12, 2011 11:45 am

nu am dovada?am prieteni o gramda care mau vazut cu itemel facu isi nunta omule BAA doamne ce nesimtit mi-au disparut iteme si voi va bateti joc de mine..lasa koae..dute in pana mea...faceti misto bine...asa oamneni ..nu am int in viata mea..
Back to top Go down
InimioalLa
Moderator
Moderator
InimioalLa


Posts : 107
Join date : 11/02/2011

Salut!!!PLZZ URGENT X(XX(X(X( Empty
PostSubject: Re: Salut!!!PLZZ URGENT X(XX(X(X(   Salut!!!PLZZ URGENT X(XX(X(X( EmptySat Feb 12, 2011 12:08 pm

in primul rand limbaju si in fara dovada nu poti dovedi nimic asa il pun si eu pe cativa prieteni sa zica ca am avut si gm si deastea degeaba man dovada si nu ne batem joc de tne!
Back to top Go down
 
Salut!!!PLZZ URGENT X(XX(X(X(
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
4yOursMt2-Forum :: Cerere ban-
Jump to: